קצת עלינו:
תכנית "מוטב יחדיו " של ג'וינט אשלים  פועלת בשכונה יא' בבאר שבע . מטרתה חיזוק ויצירת שותפות של  תושבים ואנשי מקצוע למען  קידום איכות החיים של הילדים ובני הנוער בשכונה. התוכנית חברה יחד עם מקיף רבין מחלקות החינוך והרווחה בבאר שבע  ויצרו את מודל – בית ספר רבין כעוגן קהילתי.

מהו בית ספר כעוגן קהילתי?
במשולש הורה-מורה-ילד, ובדינאמיקה הבריאה ביניהם, טמון הפוטנציאל להפיק את המיטב ולקדם את הילד למיצוי הפוטנציאל שלו. הרעיון של בית ספר כעוגן קהילתי, מרחיב את העשייה החינוכית, ממיקוד בתלמיד בלבד, למיקוד בילדים-הורים-מורים ובחוויה שכונתית-קהילתית. בית ספר רבין שם לעצמו מטרה  ליצר רצף של מענים בשותפות עם קהילת הורי ותלמידי בית הספר על מנת להוות מוקד שכונתי רוחש פעילות של ילדים ומבוגרים.

דרך עבודה?
אנו מאמינים כי לכל אדם זכות להיות פעיל ולהשפיע על חיו וסביבתו. בהתאם לכך אנו מאמינים בעבודה בשותפות . כחלק מתהליך השותפות אנו בונים יחד מענים אשר מבוססים על צרכים שעלו מתוך מיפוי (סקרים, קבוצות מיקוד וכדומה) של כלל קהילות בית הספר מורים, תלמידים, הורים והנהלה.

 

בואו לקחת חלק
אם אתם חלק מקהילת בית הספר ( תלמידים, הורים ומורים) או חלק מקהילת שכונת י"א ויש לכם צורך, רצון או חלום שהייתם רוצים להגישם.
 הנכם מוזמנים לפנות אלינו דרך מורן לוי- עובדת קהילתית של בית ספר רבין-
hofnung@gmail.com או 08-6687603

 

 
   
     
נסיון